Požár pily Hrušky

pozar-pily-hrusky-15.7.2012--16-.jpg

Jednotka vyjela k požáru pily do obce Hrušky. Byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu. Průzkumem zjištěno, že se jedná o požár přístřešku nad katrem o velikosti 20x5m, který je celý v plamenech.

15. červenec 2012, 16:22 – požár nízké budovy - II. Stupeň – vozy 10

Podtyp: NÍZKÉ BUDOVY

Popis: Jednotky vyjely k požáru budovy. Mělo by se jednat o požár pily o rozsahu cca 20x3 m a objekt by měl být celý v plamenech. Byl vyhlášen 2.stupeň požárního poplachu. 17:45 - Likvidace.

Jednotky: PS Pozořice, SDH Újezd u Brna, PS Vyškov, PS Slavkov, SDH Hostěrádky - Rešov, SDH Hrušky (VY), SDH Křenovice, SDH Otnice, SDH Slavkov

Obec: Hrušky

Byl nasazen jeden proud „C“ z CAS k hašení a později k prolévání ohořelých zbytků konstrukcí. Naše cisterna byla doplňována dalšími cisternami a členové jednotky se postupně střídali na likvidaci požáru a rozebírání dřevěných konstrukcí.

Po ukončení zásahu velitel odeslal jednotku na základnu.  Po příjezdu na základnu ukončen radioprovoz. Počet zasahujících členů jednotky – 10. Použita technika -VW-Transportér, Fiat Ducato, CAS 32 - T 148

Náhledy fotografií ze složky Požár pily Hrušky 15.7.2012