Požár polní porost, tráva – Újezd u Brna 21.7.2018

Jednotka vyjela k požáru trávy do Újezda u Brna. Po příjezdu na místo zásahu zjištěno, že hoří suchá tráva na ploše asi 20 x 20m v blízkosti železniční tratě.

21. červenec 2018, 16:27 – požár les, tráva, 20 x 20m, Újezd u Brna - I. Stupeň – vozy 6 – jednotky 5.

Podtyp:  POŽÁR POLNÍ POROST, TRÁVA

Popis:  Požár meze Za Tratí, městská policie na místě

Jednotky: PS Židlochovice, SDH Hostěrádky – Rešov, SDH Újezd u Brna, SDH Sokolnice, SDH Sobotovice

Obec: Újezd u Brna

Ulice: Za Tratí

Na místě spolupráce se zasahující domácí jednotkou, CAS 32 připravena doplňovat zasahující cisternu, Dva členové jednotky kontrolovali signalizaci na železniční trati, při zapnutí signalizačního zařízení na přejezdu a návěstí "na volno", jednotky přerušily zásah, po odjezdu vlaku dohašeno a předáno veliteli zásahu, lokalizace 16:39 a likvidace požáru v 16:54.

Počet zasahujících členů jednotky – 4. CAS 32 - T 815 – 0:30 mh a 10 km. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.