Požár polní porost, tráva – Újezd u Brna 5.6.2017

Jednotka vyjela k požáru trávy do Újezdu u Brna. Po příjezdu na místo zásahu zjištěno, že se požár vlivem větru nekontrolovatelně rozšiřuje do blízkosti trafostanice.

5. červen 2017, 11:01 – požár les, tráva v blízkosti transformátoru, Újezd u Brna ul. 9 května - I. Stupeň – vozy 7 – jednotky 4.

Podtyp:  POŽÁR POLNÍ POROST, TRÁVA

Popis:  Požár trávy 10m fronta se šíří k trafostanici

Jednotky: PS Židlochovice, SDH Hostěrádky – Rešov, SDH Újezd u Brna, SDH Sokolnice

Obec:  Újezd u Brna

Na místě spolupráce se zasahující domácí jednotkou, CAS 32 připravena doplňovat zasahující cisternu, lokalizace 11:20 a likvidace požáru v 11:29.

Počet zasahujících členů jednotky – 6. Použita technika Fiat Ducato – 10 km a CAS 32 - T 815 – 0:30 mh a 10 km. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.

Náhledy fotografií ze složky Požár Újezd u Brna 5.6.2017