Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár rodinného domu – Šaratice č.p.177

8.4.2007 05:07 – požár nízké budovy - I. stupeň - vozy: 4

Požár rodinného domu – Šaratice č.p.177

8.4.2007 05:07 – požár nízké budovy - I. stupeň - vozy: 4

Podtyp:  požár nízké budovy                 

 

Popis: HZS JmK PS Slavkov, JSDH Hostěrádky-Rešov, JSDH Křenovice a JSDH Šaratice,vyjely k požáru rodinného domu v Šaraticích.

 

Jednalo se o požár dvorní přístavby rodinného domu, požár byl však nahlášen poměrně pozdě, neboť v době příjezdu naší jednotky byla požárem zasažena celá střecha, zčásti i propadená. Jednotka byla nasazena na doplňování vody do zasahující CAS, ostatní členové jednotky byli připraveni na střídání zasahujících hasičů. Po likvidaci byla jednotka odeslána  na základnu. Počet zasahujících členů jednotky – 10, vozidla  DA 12 – A31, CAS 32 – Tatra 148