Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár stolárna, sklad řeziva - taktické cvičení Hostěrádky – Rešov

Obrazek24.7. 2009 – 19.15 – Taktické cvičení - I. stupeň, vozy: 8

Požár stolárna, sklad řeziva - taktické cvičení Hostěrádky – Rešov

24.7. 2009 – 19.15 – Taktické cvičení - I. stupeň, vozy: 8

 

Podtyp: Taktické cvičení

 

Popis: HZS Jmk PS Slavkov,JSDH Šaratice, JSDH Hostěrádky- Rešov, JSDH Křenovice, JSDH Velešovice, JSDH Kobeřice JSDH Zbýšov- jednotky vyjely k požáru stolárny. Jedná se o taktické cvičení.

 

Jednotky: HZS Slavkov, SDH Hostěrádky - Rešov, SDH Šaratice, SDH Kobeřice, SDH Velešovice

 

Zásah byl taktickým cvičením na požár stolárny a skladu řeziva. Požár vznikl závadou na elektroinstalaci v zadní části objektu, kde je sklad řeziva, ve stolárně v tu dobu pracovali 2 zaměstnanci. Jednotka provedla průzkum a po vypnutí el.energie a plynu nasadila 2B, rozdělovač a dva útočné proudy C. Hasiči v DT vstoupili do zakouřené haly s cílem provádění hasebních prací a vyhledávání zraněných osob. Osoby byly vyneseny na nosítkách a ošetřeny, požár byl lokalizován, proběhlo odvětrání. Po ukončení zásahu bylo provedeno hodnocení taktického cvičení. Počet zasahujících členů jednotky – 8, vozidla Volkswagen Transporter, CAS 32 – Tatra 148