Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár stromu a keřů – Hostěrádky - Rešov 25.2. 2019

25. únor 2019, 12:30 – požár les, tráva, stromy – za myslivnou - I. Stupeň – vozy 3, – jednotky 2.

Podtyp: POŽÁR, LES, TRÁVA

Popis: Požár stromu, keřů a túje před domem

JednotkySDH Hostěrádky – Rešov, PS Slavkov

Obec: Hostěrádky - Rešov

 

Jednotka vyjela na požár stromu před domem v Hostěrádkách – Rešově. Průzkumem bylo zjištěno, že hoří menší stromek a keře.

Po příjezdu na místo byl z CAS 32 použit vysokotlaký proud, kterým byl požár uhašen a prolita také doutnající okolní tráva. Lokalizace 11:46 a likvidace požáru v 11:49 h, poté jednotka odeslána velitelem zásahu na základnu.

Počet zasahujících členů jednotky – 7. Použita technika  - CAS 32 - T 815 – 0,15  mh a 1 km, Fiat – Ducato – 0,15 mh a 1 km. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.