Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár suché trávy – Hostěrádky - Rešov

5.4.2009 16:45 - požár, lesní, polní porost, tráva - I. stupeň - vozy: 5

Požár suché trávy – Hostěrádky - Rešov

5.4.2009 16:45 - požár, lesní, polní porost, tráva - I. stupeň - vozy: 5

Podtyp: LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA

 

Popis: HZS JmK PS Slavkov, JSDH Hostěrádky-Rešov, JSDH Křenovice a JSDH Újezd u Brna vyjely k požáru trávy.

 

Jednotky: SDH Hostěrádky - Rešov, HZS Slavkov, SDH Křenovice, SDH Újezd u Brna, HZSp SŽDC Brno

 

Jednalo se o menší požár suché trávy a křoví na železničním náspu mezi Hostěrádkami a Újezdem 19,5 km, na ploše cca 150 m2. Byl proveden 1 proud C z vozidla CAS 32 Tatra 148 a použity jednoduché hasební prostředky.Vozidla HZS Slavkov a CAS 32 Křenovice byly ponechány v záloze na místě. Požár byl rychle zlikvidován, poté byla jednotka odvolána na základnu. Počet zasahujících členů jednotky – 8, vozidla Fiat Ducato, CAS 32 – Tatra 148