Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár vrakoviště v Holubicích.

Obrazek23.9.2009 – 13.53 -  Požár autovrakoviště, vyhlášen III.st. požárního poplachu, nasazeno 6C proudů, předběžná škoda 1 mil. Kč, Lokalizace 14:25, SaP dostačující

Ve středu 23.9.2009 se naše zásahová jednotka podílela na likvidaci požáru vrakoviště v Holubicích.

Požár vznikl v pracovní hale, kde se z vraků aut demontují sedačky a různé umělé hmoty a zároveň se tam skladují. Pravděpodobně při rozbrušování některé kovové části vozu od jiskry vznítil molitan,“ popsal možnou příčinu ohně Otto Plawetz, ředitel územního odboru Hasičského záchranného sboru z Vyškova.

Na místě zasahovaly profesionální jednotky hasičů z Vyškova, ze Slavkova u Brna, Slatiny, Bučovic a z Brna a dalších jedenáct jednotek dobrovolných hasičů z okolních vesnic a měst. Celkem přijelo dvaatřicet vozidel hasičské techniky.

 Jednotka SDH Hostěrádky-Rešov zabezpečovala dle pokynu velitele zásahu dálkovou kyvadlovou dopravu vody a regulaci dopravy zasahujících vozidel na místě zásahu. Počet zasahujících členů jednotky – 5, vozidla Volkswagen Transporter, CAS 32 – Tatra 148

 

Při požáru nebyl nikdo zraněn. Předběžná škoda je zatím vyčíslená na jeden milion korun.

 

 

Informace čerpány od člena zásahu a z www.vyskovskydenik.cz, kde najdete i seriál Lidé svatého Floriána http://brnensky.denik.cz/hasici/

 

 

Náhledy fotografií ze složky Požár autovrakoviště HOLUBICE - 23.9.2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář