Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár zahradní chatky – Hostěrádky - Rešov

13.6.2009 01:05 - požár, lesní, polní porost, tráva - I. stupeň - vozy: 4

Požár zahradní chatky – Hostěrádky - Rešov

13.6.2009 01:05 - požár, lesní, polní porost, tráva - I. stupeň - vozy: 4

Podtyp: LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA

                                                      

Popis: HZS JmK PS Slavkov, JSDH Hostěrádky-Rešov, JSDH Křenovice a JSDH Újezd u Brna vyjely k požáru zahradní chaty mezi Hostěrádkami a Újezdem u Brna.

 

KOPIS vyhlásilo poplach k požáru trávy mezi Hostěrádkami a Újezdem. Ve skutečnosti se jednalo o požár zahradní chaty ve vinohradu na úbočí Staré hory. Likvidaci požáru provedla naše jednotka, po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o požár chaty v plném rozsahu.Jednotka prováděla hašení pomocí otočné proudnice z CAS 32. Po příjezdu HZS PS Slavkov bylo předáno velení veliteli HZS, který určil naši jednotku na dohašování požářiště a rozebírání konstrukcí. Po likvidaci byla jednotka odeslána  na základnu. Počet zasahujících členů jednotky – 6, vozidla  Fiat Ducato, CAS 32 – Tatra 148