Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár zahradní chatky na nářadí – Újezd u Brna 26.3.2022

Jednotka vyjela k požáru zahradní chatky do Újezdu u Brna. Po příjezdu na místo zásahu zde již zasahovala JSDH Újezd u Brna.

article preview

26. březen 2022, 14:53 – požár boudy na nářadí, Újezd u Brna - I. Stupeň – vozy 7 – jednotky 4.

Podtyp:  POŽÁR NÍZKÉ BUDOVY

Popis:  Požár boudy na nářadí v zahradě

Jednotky: PS Židlochovice, SDH Hostěrádky – Rešov, SDH Újezd u Brna, SDH Sokolnice

 Obec: Újezd u Brna

 

Jednotka vyjela k požáru zahradní chatky do Újezdu u Brna. Po příjezdu na místo zásahu zde již zasahovala JSDH Újezd u Brna.

 CAS ponechána v záloze na místě události pro doplňování vody zasahujících cisteren, jednotka pomáhala s dohašovacími pracemi, lokalizace15:09h, likvidace požáru v 15:22h. Po ukončení zásahu jednotka odeslána velitelem zásahu na základnu.

Počet zasahujících členů jednotky – 8. CAS 32/9000/0-S3R celkově ujeto 8 km a 0,5mth, VEA Toyota Rav 4 ujeto 8 km, a 0,5 mth. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.