Spolupráce se složkami IZS – Pátrání po seniorovi – Sokolnice 10.7.2023

Jednotka byla vyslána operačním střediskem HZS Jihomoravského kraje do Sokolnic ke spolupráci s ostatními složkami Integrovaného záchranného systému při vyhledávání pohřešované osoby.

article preview

10. červenec 2023, 15:51 – Spolupráce se složkami IZS - II. Stupeň – vozy 24 – jednotky 13.

Podtyp:  TECHNICKÁ POMOC

Popis:  Pátrání po seniorovi

Jednotky: PS Židlochovice, PS Tišnov, PS Vyškov,  PS Lidická – Brno, SDH Brno –Chrlice, SDH Hostěrádky – Rešov, SDH Újezd u Brna, SDH Sokolnice, SDH Šlapanice, SDZ Žatčany, SDH Moutnice, SDH Židlochovice, SDH Otnice

Obec: Sokolnice

Po příjezdu na místo zásahu proveden nástup jednotek, sděleny potřebné informace řídícím důstojníkem, ve spolupráci s PČR provedeno plošné vyhledávání seniora v oboře mezi Sokolnicemi a Kobylnicemi. Zadané území prohledáno, po vyhodnocení jednotka odeslána velitelem zásahu na základnu.

Počet zasahujících členů jednotky – 9. Fiat – Ducato – celkově ujeto 12 km, VEA Toyota Rav 4 ujeto 12 km. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.