Jdi na obsah Jdi na menu
 


Technická pomoc – odstranění stromů Hostěrádky – Rešov

kaceni-stromu-24.3.2012--14-.jpgJednotka vyjela k nebezpečně nakloněnému stromu, který ohrožoval pohyb dětí a občanů na obecním areálu.

24. březen 2012, 09:36 – technická pomoc, odstranění nebezpečného stromu - I. stupeň - vozy: 2

Podtyp: Odstranění stromů

Popis: Odstranění nebezpečného stromu na obecním pozemku

Jednotky: SDH Hostěrádky - Rešov

Obec: Hostěrádky-Rešov

 

Jednotka vyjela k nebezpečně nakloněnému stromu, který ohrožoval pohyb dětí a občanů na obecním areálu. Po důkladné kontrole byly odstraněny dva urostlé topoly, které byly uvnitř strouchnivělé a hrozilo jejich zřícení. Při zásahu použita řetězová motorová pila. Počet zasahujících členů jednotky – 10, vozidla Fiat Ducato, Volkswagen Transportér.