Jdi na obsah Jdi na menu
 


Technická pomoc – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ(160)

 Obrazek2. červen 2010, 14:37 - Technická pomoc -  I. stupeň – vozy: 3

 Podtyp:  MONITORING  Jednotky: SDH Hostěrádky - Rešov

Technická pomoc – MONITORING

02.06.2010

 Technická pomoc – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

 2. červen 2010, 14:37 - Technická pomoc -  I. stupeň – vozy: 3

 Podtyp:  MONITORING

Jednotky: SDH Hostěrádky - Rešov

 

Popis:   Jednotka vyjela k monitoringu hladiny vodních toků a kontrole situace v obci. Monitoring v místech, kde hrozí vylití přítoků řeky Litavy, kontrola kanalizace, kterou se voda z Litavy vrací zpět do obce. Zjištěna vysoká hladina – nasazeno na 2 místech kalové čerpadlo. Pro odstranění naplavenin bláta na komunikaci použita CAS 32 T – 148, odstranění naplavenin na potoce a vyčištění ucpané kanalizace. Počet zasahujících členů  naší jednotky – 9, vozidla Volkswagen Transporter, CAS 32 – Tatra 148, Fiat Ducato

 

Náhledy fotografií ze složky Technická pomoc – MONITORING