Jdi na obsah Jdi na menu
 


Technická pomoc – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ(151)

Obrazek 24. květen 2010, 17:57 - Technická pomoc -  I. stupeň – vozy: 2

Podtyp: ČERPÁNÍ VODY      Jednotky: SDH Hostěrádky - Rešov

Technická pomoc – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

 

24. květen 2010, 17:57 - Technická pomoc -  I. stupeň – vozy: 2

Podtyp: ČERPÁNÍ VODY

Jednotky: SDH Hostěrádky - Rešov

V souvislosti s bouřkami a dalšími doprovodnými jevy jednotka vyjela čerpat vodu po přívalovém dešti. Čištění komunikace od bahna po průtrži - silnice zatopená vodou a bahnem, dále se jedná o zatopenou kanalizaci, provedeno uvolnění od nánosu větví a bláta. Počet zasahujících členů jednotky – 8, vozidla Volkswagen Transporter, CAS 32 – Tatra 148

 

Náhledy fotografií ze složky Odstranění nebezpečných stavů 24.5.2010