Jdi na obsah Jdi na menu
 


Technická pomoc – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ(152)

Obrazek25. květen 2010, 16:28 - Technická pomoc -  I. stupeň – vozy: 2

 

 Podtyp: ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ  Jednotky: SDH Hostěrádky - Rešov


Technická pomoc – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

 

25. květen 2010, 16:28 - Technická pomoc -  I. stupeň – vozy: 2

Podtyp: ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

Jednotky: SDH Hostěrádky - Rešov

Popis: Jednotka vyjela k odstraňování následků bouřek s přívalovými dešti k úklidu obce. Jedná se o zaplavení místní komunikace a kanály. Došlo k vyčištění ucpaných kanálů a částečně i silnice, také hasiči uvolňovali kanalizaci ucpanou nánosem bahna z okolních polí. K odstraňování následků bouřek s přívalovými dešti hasiči vyjížděli v okolí k více než 30 zásahům. Hasiči nejčastěji zasahovali s čerpadly a další technikou k odstranění zatopených sklepů a nebezpečných vodních lagun. Nejvíc zásahů měli na Vyškovsku a především ve Slavkově u Brna, kde voda odpoledne zaplavila řadu domů. Vodu ze zaplaveného hřiště hasiči odčerpávali rovněž v Rousínově. K čerpání vody hasiči na Vyškovsku vyjížděli také v Holubicích, Hostěrádkách – Rešově a Dobročkovicích. Na Brněnsku hasiči nasazovali čerpadla k odčerpání zatopených sklepů v Podolí, Pozořicích, Sokolnicích a ve Šlapanicích. Počet zasahujících členů  naší jednotky – 8, vozidla Volkswagen Transporter, CAS 32 – Tatra 148

 

Náhledy fotografií ze složky Odstranění nebezpečných stavů 25.5.2010