Jdi na obsah Jdi na menu
 


Technická pomoc, odstranění stromu – Hostěrádky – Rešov 24.9. 2018

Jednotka vyjela k odstranění stromu k bývalé samoobsluze.

24. září 2018, 05:22 – Technická pomoc, odstranění stromu - I. Stupeň – vozy 2 – jednotky 1.

Podtyp: TECHNICKÁ POMOC

Popis:  Strom na osobním automobilu

Jednotky:   SDH Hostěrádky – Rešov

 Obec:  Hostěrádky – Rešov

 

Jednotka vyjela k odstranění stromu k bývalé samoobsluze. Po příjezdu na místo, bylo zjištěno, že strom zřejmě vlivem silného větru spadl na osobní automobil, v autě se nikdo nenacházel.

Kontaktován byl majitel vozu, který si pořídil fotodokumentaci pro pojišťovnu. Použitím řetězové motorové pily byl strom postupně rozřezán a opatrně odstraněn ze střechy automobilu. Osvětlení místa zásahu a úklid znečištěné komunikace. Dva členové jednotky se podíleli na řízení dopravy.

Počet zasahujících členů jednotky – 10. Použita technika Fiat Ducato – 1 km a 0:30 mh, CAS 32 - T 815 – 0:30 mh a 1 km, řetězová motorová pila 0:30 mh. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.