Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zásahová jednotka – výcvik, školení a činnost - jaro 2015

Každoročně v jarních měsících probíhají nejrůznější školení členů zásahové jednotky a kontrola svěřené techniky.

Každoročně v jarních měsících probíhají nejrůznější školení členů zásahové jednotky a kontrola svěřené techniky.

V únoru proběhlo školení na obsluhu řetězových motorových pil. Po úspěšném vypracování testových otázek, proběhla také praktická příprava v terénu. Nositelé dýchací techniky provedli pravidelnou kontrolu a zkoušku vzduchových dýchacích přístrojů.

Členové zásahové jednotky prošli v měsíci březnu školením velitelů a strojníků JPO 3 na požární stanici ve Vyškově. Řidiči absolvovali pravidelné kondiční jízdy se zásahovými vozidly CAS 32/9000/0-S3R a TA - VW Transportér.

Veškerá zásahová technika byla vyzkoušena a ověřena funkčnost všech elektrických a motorových agregátů začátkem měsíce dubna. Proběhla také kontrola všech hydrantů v obci.