Co se dělo?

Rubrika - Co se dělo- pravidelně informuje o akcích pořádaných sborem dobrovolných hasičů v Hostěrádkách-Rešově.

Soutěže v požárním útoku, tradiční ostatky, prevenční činnost pro děti a mládež, disco, sběr železného šrotu a mnoho dalších akcí.

Příspěvky

Hasičská soutěžní klání v Hostěrádkách-Rešově

nocni-1.jpgTřetí letošní květnová sobota patřila v Hostěrádkách-Rešově na Vyškovsku příznivcům hasičského sportu.

Během dne uspořádal místní sbor dobrovolných hasičů II. ročník soutěže mladých hasičů O pohár starosty obce a večer pokračovalo hasičské klání IX. ročníkem noční soutěže o putovní pohár "Memoriál majora Jana Červinky".

21. 5. 2013 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Noční soutěž Hostěrádky-Rešov 18.5.2013

Mše svatá

mse-za-hasice-3.5--19-.jpgV pátek 3.5.2013 členové našeho sboru uctili památku  zemřelých hasičů. Mše svatá, kterou sloužil farář Marek Slatinský byla obětována za všechny živé i zemřelé hasiče.

3. 5. 2013 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Mše za hasiče 3.5.2013

Titul "Zasloužilý hasič"

zaslouzily-hasic--17-.jpgVe čtvrtek 2.května 2013 se v Centru hasičského hnutí na zámku v Přibyslavi udělovala hasičská vyznamenání pro dobrovolné hasiče - tituly "Zasloužilý hasič".

Toto nejvyšší hasičské vyznamenáním obdržel náš velitel Antonin Dolák. Blahopřejeme!

2. 5. 2013 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Zasloužilý hasič

Sběr železného šrotu

V sobotu 27.4.2013 proběhl sběr železného šrotu.

Děkujeme všem občanům, kteří železo připravili před svůj dům a podpořili tak naši činnost. Děkujeme také všem členům, kteří se akce účastnili.

27. 4. 2013 | Rubrika: Co se dělo?

OSTATKY 2013

ostatky-2013--4-.jpg

V sobotu 2.2. uspořádal náš sbor tradiční OSTATKY.

Foto OSTATKY

6. 2. 2013 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Ostatky 2013