Co se dělo?

Rubrika - Co se dělo- pravidelně informuje o akcích pořádaných sborem dobrovolných hasičů v Hostěrádkách-Rešově.

Soutěže v požárním útoku, tradiční ostatky, prevenční činnost pro děti a mládež, disco, sběr železného šrotu a mnoho dalších akcí.

Příspěvky

Křest knihy Jana Červinky - Proč jsem se stal hasičem

ObrazekV sobotu 18.9.2010 se náš sbor zúčastnil a částečně se i organizačně podílel na křestu knihy našeho člena pana Jana Červinky "Proč jsem se stal hasičem".

V rámci této slavnostní události bylo předáno vyznamenání naší člence a manželce Jana Červinky Ireně Červinkové. Paní Červinková obdržela Čestné uznání Krajského sdružení hasičů a odznak sv.Floriána.

18. 9. 2010 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Křest knihy Jana Červinky

Koncert Ládi Kerndla

ObrazekV sobotu 11.září 2010 jsme ve spolupráci s obecním úřadem uspořádali koncert jazzového zpěváka Ladi Kerndla se svým orchestrem a sólistou Orchestru Gustava Broma - Jaromírem Hniličkou.  Fotografie najdete ve fotoalbu 2010.

11. 9. 2010 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Koncert Ladi Kerndla v Hostěrádkách

Setkání hejtmana, armády a starostů okolních obcí

ObrazekV úterý 29.6.2010 se v Hostěrádkách – Rešově na hasičské zbrojnici  sešli starostové obcí kolem sokolnického radaru s hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem a představiteli Armády ČR k diskusi o problematice související se zkušebním provozem tohoto vojenského zařízení.

29. 6. 2010 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Jednání o radaru

Požár v Újezdě u Brna

ObrazekNaše zásahová jednota se ve středu 9.6.2010 velmi aktivně podíla na likvidaci požáru skládky v sousední obci Újezd u Brna.

9. 6. 2010 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Požár skládky - Újezd u Brna 9.6.2010

Noční soutěž v požárním útoku 5.6.2010

ObrazekV sobotu 5.6.2010 jsme v Hostěrádkách-Rešově pořádali noční soutěž v požárním útoku. Foto z příprav noční soutěže můžete prohlížet zde a samotné noční klání najdete zde

5. 6. 2010 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Noční soutěž v požárním útoku 5.6.2010