Co se dělo?

Rubrika - Co se dělo- pravidelně informuje o akcích pořádaných sborem dobrovolných hasičů v Hostěrádkách-Rešově.

Soutěže v požárním útoku, tradiční ostatky, prevenční činnost pro děti a mládež, disco, sběr železného šrotu a mnoho dalších akcí.

Příspěvky

Vítězství mladších žáku ve Slatině

dscn1871.jpgMladší žáci zvítězili v sobotu na soutěži ve Slatině, kde získali krásný putovní pohár.

V neděli na poslední soutěži zařazené do Vyškovské ligy v Topolanech se našim soutěžním drůžstvům nadařilo a požární útok nedokončili.

25. 6. 2014 | Rubrika: Co se dělo?

Mladí hasiči na soutěži v Milešovicích a Křenovicích

dscn1748.jpg

Víkend 14.-16.6.přinesl rozdílné výsledky. V sobotu v Milešovicích velké vítězství obou našich družstev mladých hasičů v požárním útoku a v neděli v Křenovicích hluboko v poli poražených

16. 6. 2014 | Rubrika: Co se dělo?

Mladí hasiči na soutěži v Lulči a Hlubočanech

dscn1601.jpg

Mladí hasiči v sobotu 31.5.na soutěži v obci Luleč a v neděli 1.6.v Hlubočanech.

V příspěvcích mladých hasičů najdete i videa a fotografie z těchto navštívených soutěží.

3. 6. 2014 | Rubrika: Co se dělo?

Mladí hasiči na soutěži v Pustiměři 24.5.2014

dscn1544.jpg

Mladým hasičům se nepodařilo navázat na úspěchy, kterých na soutěži v Pustiměři v předchozích ročnících dosáhli a v požárním útoku na stupně vítězů letos nedosáhli.

Podrobnější informace najdete v článku mladých hasičů Soutěž Pustiměř 24.5.2014

Nahlédnout můžete také do historie a oživit si vzpomínky na soutěž v Pustiměři v roce 2013.

26. 5. 2014 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Soutěž Pustiměř 24.5.2014

Mladí hasiči na soutěžích v Dražovicích a Kučerově

dscn1493.jpg

O víkendu 17. - 18.5 nás opět skvělě reperezentovali naši mladí hasiči na soutěži v sobotu v Dražovicích a v neděli na OKRESNÍM kole v Kučerově.

18. 5. 2014 | Rubrika: Co se dělo?