Co se dělo?

Rubrika - Co se dělo- pravidelně informuje o akcích pořádaných sborem dobrovolných hasičů v Hostěrádkách-Rešově.

Soutěže v požárním útoku, tradiční ostatky, prevenční činnost pro děti a mládež, disco, sběr železného šrotu a mnoho dalších akcí.

Příspěvky

Rozsvícení vánočního stromu

rozsviceni-vanocniho-stromu--45-.jpgV neděli 28.11.2011 jsme na obecní akci 'Rozsvícení vánočního stromu" zajišťovali občerstvení. V našem stanu, který jsme po obědě postavili jsme nabízeli svařák, grog a uzeniny z udírny.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotoalbu "Rozsvícení vánočního stromu"

1. 12. 2011 | Rubrika: Co se dělo?

I.ročník soutěže O nejlepší hasičský prapor

prapory-hodejice-17.9--114-.jpgV sobotu 17.9.2011 jsme se podíleli na upořádání Hasičských slavností – Hodějice 2011 aneb přátelské pozvání hasičských funkcionářů a hostů a I.ročník soutěže O nejlepší hasičský prapor.

23. 9. 2011 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Hasičská slavnost Hodějice

Výcvik zásahové jednotky Hostěrádky - Rešov s vrtulníkem

vycvik-s-vrtulnikem-nizkovice--5-.jpgDne 17. září 2011 od  09:00 –11:00 hod. proběhlo v prostoru polního letiště u obce Nížkovice  INSTRUKČNĚ METODICKÉ ZAMĚSTNÁNÍ  - výcvik s vrtulníkem PČR a leteckými záchranáři.

Více v článku.

19. 9. 2011 | Rubrika: Co se dělo?

Triumf našich mladých hasičů na soutěži v Kobeřicích 10.9.2011

soutez-koberice-10.9.2011--32-.jpgV poslední soutěži letošního roku v Kobeřicích si naši mladí hasiči odvezli tři poháry. Mladší žáci v požárním útoku 1.místo!

Starší žáci v požárním útoku 1.místo!

Vítěznou sobotu ozdobili naši mladší žáci ještě vítězstvím ve štafetě a 5. místo starších v této disciplíně není také zklamáním. Více v článku.

Video požárních útoků a foto z Kobeřic.

13. 9. 2011 | Rubrika: Co se dělo?

Zásahová jednotka v srpnu 3x v akci

zaplava-ujezd--11-.jpgSrpen patřil mezi měsíce, kdy zásahová jednotka obce Hostěrádky-Rešov rozhodně nezahálela!

10.8. - v nočních hodinách zasahovala jednotka v Šaraticich, kde došlo k výbuchu el.bojleru s následným menším zahořením a únik vody.

15.8. - po průtrži mračen čerpali vodu z několika sklepů a domů v Újezdu u Brna.

16.8. - odstraňovali následky po průtrži  mračen v naší obci Hostěrádky-Rešov

26. 8. 2011 | Rubrika: Co se dělo?