Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár stolárny INHOR - taktické cvičení Hostěrádky – Rešov

Obrazek4.9. 2007 – 13.59 – Taktické cvičení - I. stupeň, vozy: 6

Požár stolárny INHOR - taktické cvičení Hostěrádky – Rešov

4.9. 2007 – 13.59 – Taktické cvičení - I. stupeň, vozy: 6

 

Podtyp: Taktické cvičení

 

Popis: HZS Jmk PS Slavkov, SDH Újezd u Brna, JSDH Hostěrádky- Rešov, JSDH Křenovice, jednotky vyjely k požáru stolárny. Jedná se o taktické cvičení.

 

Jednotky: HZS Slavkov, SDH Hostěrádky - Rešov, SDH Újezd u Brna, SDH Křenovice

 

Zásah byl taktickým cvičením na požár stolárny . Požár vznikl závadou na elektroinstalaci v zadní části objektu. Jednotka provedla průzkum a po vypnutí el.energie a plynu nasadila 1B, rozdělovač a dva útočné proudy C k vratům stolařské dílny. Po příjezdu HZS Jmk PS Slavkov bylo předáno velení zásahu jejímu veliteli, který nasadil naši jednotku ještě na ochranu střechy montážní dílny. Po ukončení zásahu bylo provedeno hodnocení taktického cvičení. Počet zasahujících členů jednotky – 5, vozidla DA 12 – A31, CAS 32 – Tatra 148